poniedziałek, 24 lipca 2017 r.  Imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny
Samochód do 35 000 PLN do dalekich podrózy

Dodano: 17.07.2017 0:18 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Cześć,
jestem nowa i chciałam się Was poradzić.
Mam małe doświadczenia z samochodami (Yariska od 3 lat) ale duże z podrózowaniem. Do tej pory samolotami, autostopem, pociągami, praktycznie wszystkim.
Teraz postanowiłam, że czas zacząć wyprawiać się też dalej samochodem. Dlatego szukam samochodu który się dobrze nada do dalszych wyjazdów.
Nie mam dużej wiedzy o motoryzacji, więc proszę o poradę językiem zrozumiałym dla kompletnego laika. Szukam auta do 35 000 złotych, które będzie spełniało kilka warunków. Jeżeli źle sformułowałam warunki, to też proszę o jakąś poradę na ten temat.
- Cena do 35 000 PLN licząc pierwszy przegląd i montaż gazu jeśli auto nie będzie mieć
- prosty silnik benzynowy nadający się do założenia w nim instalacji gazowej, najlepiej do 2.0 pojemności, najwyżej 2.5
- napęd na 4 koła i lekko podniesione zawieszenie. Nie potrzebuję terenówki. Nie będę jeździć w terenie, ale będziemy jeździć po gorszych drogach, chcemy jechać tym samochodem w Bałkany, do Turcji, może nawet do Gruzji i Iranu. Powiedzmy że 90% to będzie asfalt, 9% (albo i mniej) drogi szutrowe i 1% to będzie podjechanie z drogi na jakąś polanę lub wyboiste pole namiotowe.
- długość wnętrza pozwalająca po złożeniu tylnych siedzeń spać w dwie osoby. to ważne. codzienne rozkładanie namiotu to coś, czego mam już serdecznie dość :)
- Niezawodność i możliwosć naprawy przez mechanika który nie ma komputerów ani innych cudów
Poradźcie co można kupić jak ktoś potrzebuje takiego auta. Do tej pory znalazłam sobie takie propozycje ale lista jest otwarta:
1: Subaru Outback 2.5 z 2005-2009 roku
2. Suzuki Grand Vitara 5D 2.0
3. Honda CRV II generacji 2.0
4. Land Rover Freelander

Więcej w serwisie forum.gazeta.pl »Kod z obrazka
KomentarzeKomentarze:
reklama

Copyright © 2008 - 2017 Moto-trend.pl - Portal motoryzacyjny - motoryzacja rynek motoryzacyjny  - wszelkie prawa zastrzeżone